zespół

Akademii Świadomego Głosu

Aneta Figiel wokal
ŚPIEW

Aneta Figiel

Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Szerszej publiczność dała się poznać w programie “Jaka to melodia“, jako główna wokalistka. Występowała w musicalach: „Piotruś Pan”, „Grease”, “Miss Sajgon”, „Chicago”. Jest laureatką “Szansy na sukces” i uczestniczką Koncertu Debiutów na Festiwalu w Opolu. Z utworem “Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Aneta współpracowała jako chórzystka ze znanymi polskimi artystami, m.in. z Bajmem, De Mono, Marylą Rodowicz, Feel.

 

Od 20 lat pełni obowiązki trenera wokalnego min. w różnych programach telewizyjnych

 

Jest również kompozytorką i autorką tekstów. W 2015 r. wydała debiutancką płytę „Plan A“, której premierowy koncert odbył się w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Wielokrotnie brała udział w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Sopocie.

 

Użyczała głosu w polskich wersjach filmów Disneya tj. „Alladyn“, „Król Lew“, „Coco“, „Kraina lodu 2“,”Rozczarowana

 

W 2021 roku wydała płytę „Aneta Figiel i Starsi Panowie… zupełnie inna historia“.

AKTORSTWO

Adrian Wiśniewski

Adrian Wiśniewski aktor

Aktor, reżyser, trener wokalny. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie (obecnie AST). Debiutował w Teatrze Muzycznym “Capitol” we Wrocławiu. Współpracował z Teatrami Narodowym i Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Krakowską Operą Kameralną. Obecnie solista Studio ACCANTUS, współtworzy Studio Aktorskiej Interpretacji Literatury, dubbinguje seriale i filmy, tworzy nagrania lektorskie.

Kacper Mucha taniec
TANIEC

Kacper Mucha

Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych na wydziale Teatru Tańca. Od 2019 roku związany z Teatrem Odruchu przy Teatrze Małym w Tychach, gdzie wystąpił w spektaklach „Deklaracja 6888″, „Po drugiej stronie Wisły” oraz „karma.”; w tym ostatnim pełnił również funkcję asystenta choreografa. Współpracował z krakowskim zespołem Art Color Ballet. Wystąpił także w spektaklach „Homoangelicus” (reż. Wojciech Terechowicz, Aleksander Kopański), „Historia stworzeń bezdomnych” (reż. Aleksander Kopański), „Pęknięcie” (reż. Sylwia Hefczyńska- Lewandowska), „Mokosz” (reż. Eryk Makohon), „Dziś wielka rewia” (Teatr Nowy Proxima w Krakowie). W 2022 roku zadebiutował w teatrze muzycznym w musicalu ,,Koty” (Teatr Rozrywki w Chorzowie) w roli Mefistofeliksa oraz Filutka.

Współpracował z Centrum Działań Twórczych Kuźnia we Wrocławiu gdzie stworzył dwie choreografie do spektaklu ,,Lu Mei- Historia Młodej Wojowniczki” (2021), choreografię do spektaklu ,,Czysta forma” (2023), oraz choreografię ,,Hegemonia” (2023). Aktualnie pracuje w zespole tanecznym Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

AKROBATYKA

Małgorzata Woszczyk

Małgorzata Woszczyk akrobatyka

Tancerka, choreograf, instruktor fitness (specjalność Taniec Sportowy w Polskiej Akademii Sportu).

 

Od wielu lat prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i jazzowego, jak również zajęcia z akrobatyki sportowej, która od wczesnej młodości jest jej pasją. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na zajęciach, warsztatach i obozach artystycznych, a także jako animator imprez okolicznościowych. Brała udział w ceremoniach przedmeczowych oraz pokazach tanecznych podczas UEFA EURO 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z zespołem tańca jazzowego „Mirage” z Pałacu Młodzieży w Warszawie zdobyła liczne nagrody na ogólnopolskich przeglądach i konkursach tanecznych. W dalszym ciągu bierze udział w warsztatach i występuje w pokazach wraz z zespołem „Profil”, którego jest współzałożycielką.

Dominik Skrzyniarz zajęcia grupowe
GRUPOWE ZAJĘCIA WOKALNE

Dominik Skrzyniarz

Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej o specjalności Śpiew Estradowy na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Laureat wielu konkursów wokalnych. W latach 2006-2015 był członkiem zespołu Wołosatki z którym nagrał trzy albumy, koncertując w Europie, Azji i Ameryce Płd. Występował z artystami takimi jak Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Łukasz Zagrobelny, Blue Cafe, Dorota Miskiewicz, Sound’n’Grace, Kasia Dereń, Andrzej Rosiewicz, Maryla Rodowicz, Danuta Błażejczyk. W 2012 roku wziął udział w programie Bitwa na głosy. Uczestniczył w licznych festiwalach i wydarzeniach muzycznych, m.in. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Sopot TOP Trendy Festiwal, Sopot Top of The Top Festiwal, Letnia Trasa Dwójki itp. Od 2015 roku był związany z grupą GOOSEBUMPS z którą nagrał album Vol. 1. Jest autorem aranżacji wokalnych na chóry i zespoły wokalne. Ma na swoim koncie liczne radiowe i telewizyjne występy. Od lat wspiera wokalnie (chórki) wielu polskich artystów. Jako muzyk sesyjny brał udział w licznych wydawnictwach muzycznych i reklamowych. Na codzień pracuje z młodzieżą jako nauczyciel i instruktor muzyczny.

IMPRO

Katarzyna Michalska

Katarzyna Michalska impro

Zawodowo jest czynną aktorką (PWSFTviT w Łodzi), improwizatorką, trenerem impro, propagatorem i wielką entuzjastką wdrażania w polskiej edukacji nieautorytarnej metody nauczania Violi Spolin wśród nauczycieli, dzieci i młodzieży. Od 2010 stworzyła: Ab ovo Teatr Impro, BCAFlash, Witamina “I”, “Żółte Dziki”, 321impro Festiwal w Konstancinie-Jeziornie, podręcznik “ImproVszkole”, Impro Quartet, z którym występuje w całej Polsce. Impro to jej życiowa pasja i z pasją się nią dzieli.

TUTAJ RODZI SIĘ PASJA DO SCENY

Scroll to Top