Zajęcia Warsztaty AŚG

POJEDŹ Z NAMI!

Stacjonujemy w Sielskiej Stanicy, zlokalizowanej w urokliwej miejscowości Budy Grabskie. Obiekt ten znajduje się w sercu malowniczego Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Rawką, co sprawia, że jest idealnym miejscem do rozwijania umiejętności wokalnych, scenicznych oraz tanecznych pod okiem doświadczonych instruktorów. Program warsztatów zapewnia także interaktywne zajęcia, animacje i niezwykłe wieczorne niespodzianki, co sprzyja integracji i rozwijaniu pasji młodych artystów. Oprócz przepięknej lokalizacji, Sielska Stanica wyróżnia się wyjątkowymi, domowymi posiłkami. Kuchnia serwuje różnorodne dania przygotowane z lokalnych, świeżych produktów, co nie tylko zaspokaja apetyty, ale również pozwala gościom poczuć prawdziwy, domowy smak regionu.

CENA: 2100 zł

7 dni wypełnionych muzyką, tańcem i zabawą​

Ważne informacje:

  • Wiek 7-16 lat

  • Pokoje 3 osobowe

  • Ubezpieczenie na czas trwania obozu

  • Dojazd we własnym zakresie

  • Trzy grupy wiekowe

Taniec

Doskonała forma aktywności fizycznej, rozwijająca kreatywność, wrażliwość muzyczną i kondycję.

Zajęcia dydaktyczne

Wzbogacone o dodatkowe animacje i aktywności, które angażują uczestników w kreatywne procesy twórcze.

Śpiew

Zajmujemy się emisją głosu, dykcją, interpretacją, współbrzmieniem i ogólnym wyrazem scenicznym.

Aktorstwo

Pracujemy nad świadomością własnego ciała, koncentracją i pamięcią. Doskonalimy współpracę i kompetencje społeczne.

Znakomita KADRA

Aneta Figiel Zajęcia Wokalne​

Aneta Figiel

Zajęcia Wokalne

Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Szerszej publiczność dała się poznać w programie “Jaka to melodia“, jako główna wokalistka. Występowała w musicalach: „Piotruś Pan”, „Grease”, “Miss Sajgon”, „Chicago”. Jest laureatką “Szansy na sukces” i uczestniczką Koncertu Debiutów na Festiwalu w Opolu. Z utworem “Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Aneta współpracowała jako chórzystka ze znanymi polskimi artystami, m.in. z Bajmem, De Mono, Marylą Rodowicz, Feel.

Od 20 lat pełni obowiązki trenera wokalnego min. w różnych programach telewizyjnych

Jest również kompozytorką i autorką tekstów. W 2015 r. wydała debiutancką płytę „Plan A“, której premierowy koncert odbył się w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Wielokrotnie brała udział w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Sopocie.

Użyczała głosu w polskich wersjach filmów Disneya tj. „Alladyn“, „Król Lew“, „Coco“, „Kraina lodu 2“,”Rozczarowana“

W 2021 roku wydała płytę „Aneta Figiel i Starsi Panowie… zupełnie inna historia“.

Paweł Mielewczyk​ Zajęcia Teatralne​

Paweł Mielewczyk

Zajęcia Teatralne

Aktor, aktor dubbingowy, wokalista, muzyk. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im F. Chopina w Wejherowie, był także uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Gdańsku oraz studentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Do 2012 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie brał udział w spektaklach „Skrzypek na dachu” (Motl), „Grease” (Roger), „Fame-Sława” (Schlomo), „Shrek” (Świnka) oraz „Lalka”, „Spamalot”, „Foczka akrobatka”, „Francesco” i „Błogosławieni”. Z Teatrem Muzycznym ROMA związany jest od 2015 roku.

TM ROMA: „Waitress”, „Aida”, „Piloci”, „Mamma Mia!”.

TM ROMA (Nova Scena): „Przypadki Robinsona Crusoe” , „Once”, „Zupełnie inna historia”.

Magdalena Mielewczyk​ Zajęcia Taneczne​

Magdalena Mielewczyk

Zajęcia Taneczne

Tancerka, dyplomowany instruktor tańca jazzowego. Umiejętności taneczne doskonaliła m.in. w Studio Buffo (techniki takie jak modern jazz, klasyka, step i jazz). Od 2007 roku pracuje z dziećmi jako instruktor tańca (m.in. „Fasolki” w Warszawie oraz m.in. Warsztatowa Akademia Musicalowa). Prowadzi też warsztaty wakacyjne z tańca jazzowego w Krakowie, Ciechanowie, Rzeszowie i Warszawie.

W 2008 roku współtworzyła oprawę taneczno-artystyczną do Gali „Nobel 1983 Pro Memoria” z okazji 25-lecia przyznania pokojowej Nagrody Nobla prezydentowi L. Wałęsie w Teatrze Wielkim, dzięki czemu zaangażowała się w przedsięwzięcia Stołecznej Estrady, (gala „Freedom 1989. Born in Poland” i projekt „Chopin – klasycznie, jazzowo, rockowo”). W 2010 roku tańczyła w spektaklu dyplomowym warszawskiej Akademii Teatralnej „Opowieści lasku wiedeńskiego”, a w sezonie 2011/12 w spektaklu „The Rocky Horror Show” (Och-Teatr w Warszawie). Występowała w programach TV: „Rower Błażeja”, „Kawa czy herbata”, „Jaka to melodia”, „Sylwester z Polsatem”, „Top Trendy” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

TM ROMA: „Piloci”, „Mamma Mia!”, „Ale musicale!”, „Deszczowa piosenka”

Scroll to Top